De Japansedag was weer als vanouds.
Ondanks dat er minder inschrijvingen waren dan we gewend zijn hebben we toch kunnen genieten van de spannende wedstrijden. De catering heeft iedereen kunnen voorzien van een hapje en een drankje. Vooral de bokworsten en de goulashsoep waren in trek.
Verder heeft de wethouder van de gemeente Kerkrade de plaquette van het keurmerk onthuld.
De lotenverkopers van de groteclubactie, de top 3 van verkoop van de meeste loten in zowel 2024 en 2025, hebben we een prijs uitgereikt. In 2024 waren dat:
1e Izzy Nijrolder
2e Quint Gumuljo
3e Jaxx Vrijling
in 2025 waren dat:
1e Lynn Choy
2e Nova Rose Broesterhuizen
3e Finn Eggen
De bekers en wisselbekers van de judoka van het jaar, wedstrijdjudoka van het jaar, Jiu-jitsuka van het jaar werden uitgereikt aan:
Judoka van het jaar: Wout Vanhouten
Wedstrijdjudoka van het jaar: Lynn Choy
Jiu-jitsuka van het jaar: Harry Scheen
Ook de vrijwilliger van het jaar, Dave Brouwer heeft een aandenken gekregen: de Jan Eijkenboom vrijwilligers Award.
Iedereen die meegedaan heeft aan de wedstrijden heeft een beker gekregen.
Wij bedanken iedereen, die een steentje heeft bijgedragen en/of heeft gedoneerd, om er zo’n mooie dag van te maken.
Het Bestuur

